У будні з 9:00 до 18:00

Килимки в авто


Килимки захищають салон автомобіля від бруду і пилу. Вони також виконують безліч інших важливих функцій. Чому варто купувати килимки і які з них будуть найбільш ефективними?

Килимки та базова комплектація автомобіля

Недарма килимки є важливим елементом кожного автомобіля. Килимки захищають машину не тільки від звичайної бруду. Це основний захист кузова зсередини. Завдяки їх використанню матеріали облицювання підлоги автомобіля не так швидко зношуються. Окремі частини автомобіля також захищені від вологи і, отже, від корозії. Іржа згубна для автомобіля і її розвиток може привести до виникнення проблемних ситуацій. Тому використовуйте килимки з міцних матеріалів. Є гумові автомобільні килимки і текстильні автомобільні килимки.

Килимки з міцної гуми

Гумові автомобільні килимки повністю водонепроникні. До того ж ціна на гумові килимки дуже приваблива. Також важливі їх форма і спосіб обробки. Правильно зроблені автомобільні килимки добре збирають воду і легко миються. Розрізняють, наприклад, канальні килимки, обладнані спеціальними канавами для збору води і бруду. Килимки з малюнком в клітинку також є хорошим вибором, оскільки вони також захищають автомобіль від вологи.

Догляд за гумовими килимками

Гумові автомобільні килимки слід регулярно очищати від рідини, що скопилася. Однак це не проблема, тому доглядати за ними дуже просто. Їх дуже легко чистити, незалежно від типу бруду. Просто промийте їх струменем води. Також можна використовувати будь-які миючі засоби, не побоюючись пошкодити матеріал.

Естетичні текстильні килимки

Текстильні автомобільні килимки надзвичайно естетичні. Тканина рівномірно вбирає вологу, а низ килимка виконаний з гуми. Таким чином, волога не може проникнути всередину салону і автомобіль добре захищений. Також варто згадати про вагу текстиля. Килимки з щільного матеріалу більш стійкі до забруднень. Тому що на їх поверхні залишається пил і бруд. До того ж виготовлений таким чином килимок надзвичайно міцний, не гнеться і не втрачає форму.

Як доглядати за тканинними килимками?

Їх слід регулярно чистити. Килимки слід прати в воді з правильно підібраним засобом. Потім ретельно їх просушіть. Час висихання - важливе питання. Текстиль сохне відносно швидко. Однак варто прискорити цей процес, щоб не виник неприємний запах цвілі. Для цього досить просушити килимки на сонці або в теплому, сухому, добре провітрюваному місці. Тоді варто пропилососити килимок. Доглянуті таким чином текстильні автомобільні килимки надовго збережуть свої якості.

Килимки - це основний спосіб позбутися від вологи і бруду в автомобілі. Різноманітний асортимент килимків гарантує широкий вибір. Доступні як гумові, так і текстильні килимки.