У будні з 9:00 до 18:00

Ковпачки на диски


Що таке ковпачки на дисках?

Дивлячись на литі або штамповані диски, ви коли-небудь замислювалися, що це за маленькі круглі центральні елементи? Це колісні ковпачки. Деякі люди також називають це ковпаками. Яка їхня роль? З чого вони зроблені? Чи можу я купити їх, якщо вони втрачені або пошкоджені?

З чого зроблені ковпачки колісних дисків?

Ковпачки обода найчастіше виготовляються з міцного і гнучкого пластику. Також вони можуть бути виготовлені з алюмінію або іншого металу. Ковпачки зазвичай притискаються до дисків. Кришки, що кріпляться гвинтами, зустрічаються рідше. У разі оригінальних автомобільних ковпачків від відомих виробників, їх логотип знаходиться на поверхні ковпачків.

Для чого потрібні ковпачки?

Дискові ковпачки грають дві важливі ролі. Перший - поліпшити естетику обода. У його центральному місці є ступічний отвір, зовнішній вигляд якого зазвичай непривабливий і погано поєднується з акуратним зовнішнім виглядом колісного диску. Заповнюючи отвір ступіци ковпачком, ми можемо легко створити стилістично однорідне ціле. Друга роль таких ковпачків - захист ступіци від зовнішнього забруднення - вода, пісок, пил, бруд, сніг, сіль. Все це може проникнути в відкриту ступіцу, що призведе до її більш швидкої корозії. Коли її закривають кришкою-ковпачком, вона прослужить набагато довше.

Як виміряти діаметр ковпачка диска

Ковпачки можуть бути пошкоджені або втрачені. Вони працюють в дуже несприятливих погодних умовах, а також нагріваються і охолоджуються до екстремальних температур. Це може привести до втрати гнучкості. В результаті ковпачок може зіскочити з диска. Що ж тоді робити? Більше нічого не залишається, як замовляти нові ковпачки. На щастя, їх вибір дуже великий, а ціни - доступні. Щоб легко відрегулювати ковпачок фітинга, просто виміряйте діаметр і глибину отвору ступіци. Зазвичай це універсальні розміри, завдяки яким установка нового ковпачка здійснюється просто і швидко.