У будні з 9:00 до 18:00

Дефлектори


При русі з опущеними вікнами пил, комахи, дощ і сніг можуть потрапити в автомобіль. Уникнути цього допомагають вітрові дефлектори, які встановлюються на верхніх частинах віконних рам. Вони допомагають запобігти забрудненню при вентиляції салону вашого автомобіля.

Вітрові дефлектори: 8 важливих фактів

Аксесуари розрізняються способами кріплення. Клеєві - фіксуються липкими стрічками і при правильному монтажі дефлектори довго виконують свою функцію. Їх перевага в тому, що вони не заважають роботі механізму підйому скла вікон. При цьому моделі дефлекторів з каталогів кріпляться більш акуратно - металевими зажимами.

Ці зовнішні аксесуари можуть бути виготовлені з пластику. Матеріал гнучкий, стійкий до низьких температур і УФ-променів, а також до їх перепадів.

Якщо для вас важлива довговічність фурнітури, то варто купувати металеві вітрозахисні дефлектори. При бажанні можна навіть вибрати стильні хромовані моделі.

Перед кріпленням дефлектора переконайтеся, що аксесуари не впливають на вашу оглядовість дороги. Наприклад, аксесуари не повинні погіршувати вид в бічні дзеркала, дзеркало заднього виду.

Як правило, спочатку необхідно очистити і знежирити монтажні поверхні.

Після установки не забудьте перевірити надійність фіксації аксесуарів. Якщо не закріпити належним чином, дефлектори вітру можуть відірватися під час руху. Ризик пошкодження транспортного засобу або заподіяння шкоди іншим учасникам дорожнього руху в таких ситуаціях зростає.

Важливо дотримуватися рекомендацій виробника дефлекторів. Наприклад, іноді вказується період часу після монтажу дефлектора, коли не можна користуватися автомобілем. В інших випадках вони визначають період, протягом якого машину не можна мити.

Як правило, ці автомобільні аксесуари не вимагають особливого догляду. Просто час від часу протирайте їх вологою тканиною. Часто прийнятне очищення під тиском.

Вигідні і корисні покупки дефлекторів в інтернет-магазині Autokis

Хочете якомога швидше встановити дефлектори бічних вікон (ветровики), козирки, мухобойки автомобіля? Додайте замовлення в інтернет-магазині autokis.com.ua прямо зараз: ми організуємо максимально швидку доставку. Ви можете зв'язатися з нашою службою підтримки в будь-який час. Вони допоможуть вибрати товар, відповідний як за технічними характеристиками, так і за ціною. Зробити корисні покупки дешево - просто!