У будні з 9:00 до 18:00

Авточохли для сидінь


Чохли для сидінь автомобіля

Уважний автовласник не тільки стежить за технічним станом автомобіля, але і прагне до створення комфортного середовища в салоні. Так, для захисту оригінальної оббивки від пошкоджень і бруду, часто використовуються автомобільні чохли для сидінь. Вартість якісних чохлів порівняно з ціною хімчисткою салону, в той час як їх можна використовувати багаторазово, невелика. Завдяки різноманітності матеріалів виготовлення чохли можуть значно поліпшити зовнішній вигляд салону, а також підвищити комфортабельність сидінь.

Види авточохлів

Залежно від ступеня покриття можна виділити кілька видів чохлів на сидіння:

  • Накидки - недорогі, прості в монтажі і використанні чохли. Вони підходять будь-яким сидінням, але через слабку фіксацію рухливі і покривають не всю площу сидіння. Часто під них забивається пил і на оббивці залишаються сліди.
  • Майки - краще фіксуються, ніж накидки, але виконують ті ж функції зі схожими результатами. Вони мають більш привабливий зовнішній вигляд, але через відсутність набивки слабо захищають сидіння від проникнення вологи і пилу.
  • Повні чохли. Це найдорожчий, але і найбільш якісний варіант, повністю захищає сидіння від зовнішнього впливу. Через особливості сидінь такі чохли потрібно підбирати індивідуально. Саме вони, завдяки матеріалам, можуть істотно змінювати зовнішній вигляд салону.

Матеріали чохлів сидінь авто

Найбільш доступними за ціною є тканинні авточохли на сидіння. Вони підійдуть під будь-яке сидіння, зручні в експлуатації, легко стираються, але збирають пил і електризуються. Поліестерові чохли дуже міцні, зносостійкі і майже не брудняться, але не вбирають воду, електризується і погано вентилюються. Чи не найкращий вибір для експлуатації в спеку. Схожі властивості і у брезентових чохлів. Проте - це кращий вибір для використання в жорстких умовах (через високу міцність), особливо якщо власнику не сильно важливий зовнішній вигляд.

Якщо на перше місце виходить питання комфорту, слід звернути увагу на мутон. Це кращий вибір в зимову пору року, проте хутряний варіант обробки сподобається далеко не кожному. Схожі властивості характерні і плюшевим чохлам. М'який, теплий матеріал, володіє непоганою зносостійкістю і не боїться забруднення, але також збирає пил і електризується. Через свої зовнішні особливості може не вписатися в інтер'єр салону, але на такий випадок є штучна замша. Цей варіант дорожче, але поєднує в собі переваги плюшу і представницький зовнішній вигляд.

Серед найпопулярніших матеріалів слід підкреслити екокожу. Серед її переваг: прекрасний зовнішній вигляд, довговічність і зручність в експлуатації. Але вона сильно гріється влітку і охолоджується взимку, а також досить дорога. Схожими плюсами володіють вельветові чохли, але вони сильно електризуються і притягують пил. Ну, а самим популярним матеріалом є велюр. Він володіє всіма вищеописаними перевагами, залишаючись порівняно недорогим. Однак, як і вельвет вимагає делікатного прання.

Якісні авточохли за доступною ціною в AutoKis

В асортименті нашого інтернет-магазину ви знайдете автомобільні модельні та універсальні авточохли різних брендів. Ідеальна посадка і м'які тканини підвищать комфорт пасажирів. Скористайтеся фільтрами, щоб підібрати товар для вашої марки і моделі авто. У нас ви можете купити авточохли в салон і оформити доставку на відділення Нової Пошти.