У будні з 9:00 до 18:00

Доставка

Доставка по Україні через "Нову Пошту"

Наш інтернет-магазин Autokis.com.ua працює по всій території України. Як компанію-перевізника ми обираємо "Нову Пошту", так як її карта терріторільного покриття найбільша, а ціни на доставку і пересилку грошових коштів - прийнятні, враховуючи сервіс і швидкість виконання послуг. При цьому кожна посилка застрахована і в разі її втрати або пошкодження будуть компенсовані.

Безкоштовна доставка

Якщо ви замовляєте у нас товар на суму понад 5000 гривень, то ми доставимо його Вам за свій рахунок, тобто безкоштовно по Україні при сумі замовлення від 5000 грн.

При сумі замовлення до 5000 грн. вартість доставки і накладеного платежу розраховується відповідно до тарифів перевізника.

Великогабаритний вантаж більше 30 кг

Якщо вага вашого замовлення перевищує 30 кг або ж він великого об'єму, то його доставка здійснюється за рахунок покупця.

Самовивіз зі складу нашого роздрібного магазину

Склад інтернет-магазину Autokis.com.ua знаходиться за адресою - м. Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька, 225 (біля "Тойота центр"). Просимо попередньо передзвонювати нам і уточнювати наявність вашого замовлення і час прибуття заздалегідь.

Упаковка

Щоб замовлення потрапило до Вас в цілості й схоронності, його потрібно правильно упакувати. Ми звертаємо на цей етап пильну увагу і всі замовлення ретельно пакуємо.

Якщо у вас виникли питання з приводу доставки та її вартості, то Ви завжди можете їх задати нашим менеджерам за телефонами:
  • ☎️ +38 (050) 373-20-99
  • ☎️ +38 (067) 340-63-09
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00