У будні з 9:00 до 18:00

Ковпаки на колеса


Чому варто купувати ковпаки для коліс?

Хоча ковпаки не впливають на комфорт водіння або його безпеку, більшість користувачів сталевих колісних дисків вирішують їх купити. Чому? Автомобільні ковпаки забезпечують деякий захист колісних дисків, а також закріплюють болти. Вони зменшують ступінь забруднення коліс і є декоративним елементом - автомобіль з правильно підібраними ковпаками і привабливим дизайном виглядає набагато краще, ніж автомобіль без них.

Як вибрати ковпаки на автомобільні диски?

Вибираючи ковпаки, в першу чергу вибирайте їх по зовнішньому діаметру обода. Найчастіше це Р13, Р15 або Р17 дюймів, і найпростіший спосіб встановити такі диски - це ковпаки, вибір яких на ринку дуже великий. Ще одне питання, яке необхідно враховувати, - це спосіб збирання цих елементів - найчастіше ковпаки кріпляться металевим кільцем, що є дешевим і швидким рішенням. На жаль, його недоліком є ​​відносно легка втрата деталей - досить невеликий нерівності і може швидко трапитися, що ви непомітно втратили ковпак під час руху. Щоб цього не відбувалося, водії часто прикріплюють ковпаки до колісних дисків за допомогою так званих кабельних стяжків (пластикові кабельні) - з'єднання практично непомітно на відстані.

На ринку є і більш дорогі моделі ковпаків, що встановлюються на колісні болти - їх потрібно регулювати не тільки по діаметру обода, а й за кількістю і відстані між болтами.

Брендові ковпаки і універсальні

Фірмові ковпаки, тобто оригінальні, забезпечені логотипом виробника і доступні тільки в офіційних магазинах, характеризуються відносно високою ціною в порівнянні з універсальними моделями. Найчастіше вони перевершують їх і за якістю виготовлення, міцності і хорошому кріпленню, що практично виключає їх випадкове випадання. Примітний і їх дизайн, адже він виконаний в стилі конкретної моделі автомобіля.

На жаль, гарні і дорогі оригінальні ковпаки нерідко стають здобиччю місцевих злодіїв, тому іноді варто зупинити свій вибір на набагато більш дешевих і неоригінальних, а часто і красивих і візуально привабливих універсальних ковпаках.