Тільки цікава та актуальна інформація зі світу автомобілів - аксесуари, тюнінг, новинки.

Рейлінги на дах, сумісність, установка

Рейлінги на дах, сумісність, установка

Рейлінги можна встановити практично на будь-яку модель автомобіля. Їх присутність зазвичай необов'язкова. Власники автомобілів без "рейок" зазвичай розглядають можливість їх установки разом з планованим використанням багажника на даху. Як встановити рейлінги і чи потрібно це? Що таке "рейлінги"? Рейлінги представляють собою дві поздовжні балки, розташовані на кузові. Це елементи, які дозволяють ..

Чохли на автомобільні сидіння

Чохли на автомобільні сидіння

Найбільша проблема для водіїв - це пошкоджені сидіння, які в першу чергу псують загальну естетику салону автомобіля. Сидіння можна замінити або відремонтувати, але такі дії часто пов'язані з досить високими витратами. Хорошим рішенням цієї проблеми є автомобільні чохли, які ефективно захищають найважливіші елементи салону від пошкоджень або забруднень. Основне призначення для чохлів на сидіння А..

Зимові накладки на решітку радіатора - чи виправдовують вони себе?

Зимові накладки на решітку радіатора - чи виправдовують вони себе?

Навіщо закривати радіатор накладкою в зимовий час При мінусових температурах час прогріву двигуна значно більше, ніж влітку - це основний принцип, який знає кожен автовласник. Тому багато водіїв вирішують прикрити радіатор великим шматком картону. На їхню думку, така операція прискорює прогрів двигуна, позитивно позначається на витраті палива, а додатковою перевагою є більш швидкий прогрів салону..

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)