Вітровики дефлектори вікон

Дефлектори вікон або вітровики - це популярний вид автоаксесуарів, що дозволяє поліпшити зовнішній вигляд автомобіля і разом з тим захистити його від забруднення, а також зробити процес водіння більш приємним .. Виготовляються вітровики, як правило, з акрилового високоміцного скла, яке може бути прозорим, напівпрозорим або повністю не пропускати світло. Навантаження на такі елементи при високій швидкості досить істотні і щоб їх витримувати потрібно цілісність конструкції і правильна установка. Акрилове скло не піддається впливу ультрафіолету і не втрачає своїх властивостей протягом всього періоду експлуатації.

Способи установки вітровиків на вікна авто

Встановлюються такі дефлектори на кромку дверей двома способами:

  • Установка на кліпсах і самоокупній кромці - комбінований спосіб кріплення користується найбільшою популярністю, оскільки дозволяє надійно закріпити вітрову планку на контурі дверної рами.
  • Самоклеючі - кріпляться тільки за допомогою самоклеючого покриття. Більш вимогливі до збігу контуру і вигину поверхні дверної арки, оскільки потрібно максимальне прилягання для надійної фіксації.

Як "працюють" дефлектори вікон

Дефлектори для вікон при русі автомобіля утворюють сектор так званої аеродинамічній тіні, перешкоджаючи потраплянню в салон бруду води і пилу з дороги в трохи відчинене вікно.

При русі автомобіля на високій швидкості в спекотну погоду, відчинене вікно без дефлектора буде давати постійний потік повітря в салон, захоплюючи за собою дрібні камені, комах і частинки пилу, доставляючи дискомфорт водієві і пасажирові. При встановлених вітровиках аеродинамічна кишеня, що утворюється, створює ефект поступової циркуляції повітря в салоні.

Поради щодо вибору вітровиків

Дефлектори вікон слід підбирати під конкретну модель автомобіля, оскільки кожне авто має свої лінії вигину дверних арок. Багато в чому слід орієнтуватися на вже відомих виробників, які давно зарекомендували себе на ринку.

При покупці дефлекторів вікон варто звернути увагу так само на товщину виробу - оптимальною вважається товщина в діапазоні від 2.5 до 4 мм, в залежності від величини самого виробу.

Варто пам'ятати, що неякісний дефлектор, куплений у невідомого продавця, може обернутися проблемами в подальшому. Не витримавши навантажень при русі авто вітровик може просто зірвати потоком зустрічного повітря і завдати шкоди сусіднім автомобілям. Тому, щоб уникнути подібних прикрих непорозумінь, слід скрупульозно підходити до питання вибору даного аксесуара.Дефлектор вікна для Volvo XC70

Дефлектор вікна для Volvo XC70

Виробник:HEKO
1 250 грн.
Показано з 1 по 12 із 1338 (всього 112 сторінок)